Titles you rated
Prince HoursRated ★ 2.0
GiantRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5