Movies
Ratings
164
High School Musical 2Rated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 2.5
JobsRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Tales from EarthseaRated ★ 0.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
Fresh GuacamoleRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5