Movies
Ratings
156
Spirited AwayRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 1.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5