Series
Ratings
42
The Price of ConfessionRated ★ 0.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.0- Seunguappaui Sadeuseyo JebalRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 0.5- The Men Who Made Us SpendRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 글로벌 인재전쟁Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 데스(죽음)Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 진화의 신비 독Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- 세계테마기행 - 셰익스피어 문화기행Rated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0