Series
Ratings
99- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0