Series
Ratings
50
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0