Titles you rated
Hot SpotRated ★ 5.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
From Miyamoto to YouRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.5
Edomae no ShunRated ★ 4.0
Edomae no ShunRated ★ 3.5
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 3.5
Mosaic JapanRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Room LaunderingRated ★ 3.0
Weakest BeastRated ★ 4.5- When a Tree FallsRated ★ 3.5
Shitamachi RocketRated ★ 4.0- 프레임人-셀프다큐, 청춘Rated ★ 3.0
- Nagoya Yuki Saishuu Ressha Season 5Rated ★ 3.0
- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 3.5
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 3.5
Produce 48Rated ★ 4.5- TWICE's Elegant Private LifeRated ★ 5.0