Series
Ratings
79- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5