Titles you rated
The ResidenceRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
BootsRated ★ 3.5- Owning Manhattan Season 2Rated ★ 3.5
Owning ManhattanRated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Society Game Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0