Series
Ratings
292
The Mandalorian Season 3Rated ★ 2.5
The Book of Boba FettRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.5- Key the Metal IdolRated ★ 3.0
- Record of Lodoss War: Chronicles of the Heroic KnightRated ★ 2.5
- Record of Lodoss WarRated ★ 3.5
Introduction to MineralogyRated ★ 4.0
BARTENDER Glass of GodRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
LazarusRated ★ 2.5- El Hazard: The Magnificent WorldRated ★ 3.5
Interspecies ReviewersRated ★ 3.0
'Tis Time for "Torture," PrincessRated ★ 2.5