Series
Ratings
18
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5