Series
Ratings
272
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.0
The Beast in MeRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 4.5
SupacellRated ★ 1.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5