Series
Ratings
78
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The PlaylistRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
UnicornRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 3.0
InsiderRated ★ 3.0
UploadRated ★ 3.5