Movies
Ratings
503
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0