Series
Ratings
172
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.0
Han RiverRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0