Movies
Ratings
254
DerangedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0