Titles you rated
In Time With YouRated ★ 5.0- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0