Movies
Ratings
41
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
G-ForceRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0