Movies
Ratings
269
AshfallRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5