Series
Ratings
70
The Art of SarahRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Godzilla Singular PointRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0