Movies
Ratings
17
UpRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0