Series
Ratings
24
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
RememberRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0