Series
Ratings
149
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Andy Warhol DiariesRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.5