Series
Ratings
106
My Love Story!!Rated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0- Legend of Mi YueRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- Gokusen SpecialRated ★ 4.0
Criminal Minds: Beyond Borders Season 2Rated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Marumo's StoryRated ★ 5.0