Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 0.5
I've Got My Eye on YouRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0