Series
Ratings
16
Money's WarfareRated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0