Series
Ratings
39
LiveRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Begin Again Season 2Rated ★ 4.5
Children of A Lesser GodRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0