Series
Ratings
79
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
To the LakeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- KiteRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Ergo ProxyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Invasion Season 2Rated ★ 2.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Invasion Season 1Rated ★ 2.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Hellsing UltimateRated ★ 4.0- K Food Show 반찬의 나라Rated ★ 3.5
Akiba Maid WarRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0