Titles you rated
ElementalRated ★ 1.0
QuayRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 2.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 2.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
TampopoRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 2.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.5
Phineas and Ferb: Star WarsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Someone's GazeRated ★ 2.5
Cross RoadRated ★ 2.5- Neko no shukaiRated ★ 2.5
The SmileRated ★ 2.5- Blossom GraduationRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 2.5