Series
Ratings
62
AdolescenceRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5- The Last Man on EarthRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5