Titles you rated
- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0