Series
Ratings
73
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- Pro BonoRated ★ 3.5
- Good BoyRated ★ 0.5
- Babel SyndromeRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Doctor SlumpRated ★ 3.0
Branding in SeongsuRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 1.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Wedding ImpossibleRated ★ 0.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Frankly SpeakingRated ★ 2.0
Dreaming Of Cinde Fxxxing RellaRated ★ 3.5
HeartBeatRated ★ 0.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
Cinderella at 2amRated ★ 0.5- Good PartnerRated ★ 2.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.5