Movies
Ratings
94
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
I am the Secret in Your HeartRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
NosferatuRated ★ 2.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5