Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.0
The First RespondersRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.0