Series
Ratings
213
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
When the Weather is FineRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 2.5
Dear.MRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The Killer's Shopping ListRated ★ 3.0
Go AheadRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 3.0
Spring of YouthRated ★ 2.0
Dark LegacyRated ★ 2.5
S LineRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5