Titles you rated
Sakamoto DaysRated ★ 2.0- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
잔망루피Rated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Spirit FingersRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5