Series
Ratings
13
NoragamiRated ★ 2.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
BLOOD-CRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
AnotherRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0