Titles you rated
NocturneRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The KidRated ★ 4.0
The CaptiveRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
UndoRated ★ 3.5- TreemanRated ★ 3.0
- UndercurrentRated ★ 3.5
- CLEARRated ★ 2.5