Titles you rated
- Shine A LightRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0
Uta no Prince-sama The Movie: TABOO NIGHT XXXXRated ★ 2.5
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Inland EmpireRated ★ 5.0
Barton FinkRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
100 MetersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
8½Rated ★ 4.0
The TouristRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
EquusRated ★ 4.0
Kakushigoto Theatrical EditionRated ★ 3.0