Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Clannad After StoryRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0- まもって!ロリポップRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 4.0
- Animal Detectives Kirumin ZooRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5- xxxHOLiC Shunmuki OVARated ★ 3.5
xxxHolic: RōRated ★ 4.0