Movies
Ratings
181
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SmileRated ★ 3.5
PrimateRated ★ 2.5
Brave CitizenRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 3.5
The BowRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 3.0