Movies
Ratings
193
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 2.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Secret AgentRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
Angel's EggRated ★ 4.5
After the HuntRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 3.0
ContactRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 2.5