Series
Ratings
438
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
GnosiaRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난 미방송분 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 5.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 4.5- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
With You and the RainRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Captivated, by YouRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 3.0
Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5