Movies
Ratings
336
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0