Movies
Ratings
81
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
A Whisker AwayRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5