Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0