Titles you rated
Light of My LionRated ★ 4.0
He's ExpectingRated ★ 4.0
I-LANDRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5