Series
Ratings
243
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5