Movies
Ratings
164
Citizen KaneRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Curly SueRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0