Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.5
RatchedRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.5- 결혼해YOURated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Legal High SPRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 1.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Pale MoonRated ★ 2.5
Comedy RoyaleRated ★ 1.5
Song of the BanditsRated ★ 3.5